Biz Kimiz

AR SES Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB), AR SES İnşaat Taahhüt Sağlık Hizmetleri Medikal İşyeri Sağlık Güvenlik San. Tic. Ltd. Şti. bünyesine bağlı olarak 2012 yılında hizmet kalitesinden ödün vermeden ve sunduğu hizmeti sürekli geliştirme hedefiyle yola çıkmıştır. AR SES Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi; Yapı, Üretim, Sağlık, Maden, İnşaat gibi çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir. Sektör çeşitliliği ve bu çeşitlilik ile kazanılan tecrübe AR SES Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimini diğer OSGB'lerden farklı kılmaktadır. Çalışanların sağlığı ve güvenliği gibi oldukça önemli konularda hizmet sunan AR SES OSGB, tecrübeli ekibiyle firmalarımıza özgü çözümler üretmektedir.

6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile bu yasa kapsamında yürürlüğe giren diğer mevzuat hükümleri çerçevesinde tüm işletme ve işyerleri için tanımlanmış olan yasal yükümlülükleri yerine getirmek üzere kurulan AR SES OSGB, vermiş olduğu hizmet ve kalite ile her zaman bir adım öne çıkmaktadır.

+
Verilen Eğitim
+
Yıllık Tecrübe
+
Farklı Sektör
image

Neden Arses Osgb?

Hizmetlerimiz

Firmalarımız; İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili ihtiyaç duyulan tüm hizmeti bizden alabilmekte ve her koşulda bizi yanlarında bulabilmektedir.

Misyomunuz

Firmalarımıza en iyi hizmeti sunarak iş kazalarının önüne geçmektir.

Politikamız

6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çerçevesinde, hizmetlerimizi zamanında tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanlarımızın yapmış oldukları işlere uygun olarak iş sağlığı ve güvenliği eğitimi almasını sağlamak, toplum bilincini sağlayarak iş sağlığı ve güvenliği kültürünü yerleştirmek ve en önemlisi işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak asıl politikamızı oluşturmaktadır.